Ваша заявка успішно відправлена

+38 (093) 200-80-80
+38 (063) 38-000-11
Зміни в тарифному плані VIP Ultra

Оновлені умови тарифного плану «VIP Ultra»

         Шановні пані та панове!

Мобільний оператор life:) щиро дякує Вам за співпрацю та повідомляє про оновлені умови тарифного плану «VIP Ultra» з 12.08.2015 року.

Деталі тарифного плану «VIP Ultra»

Вартість

Абонентна плата

0

Пакетні хвилини у мережі life:)

30

Дзвінки в межах корпоративної групи, грн/хв

0.00

Дзвінки в мережі life:) з послугою, грн/хв1

0.00

Дзвінки на номери мереж фіксованого зв’язку України, грн/хв

0.60

Дзвінки на номери мереж інших мобільних операторів України, грн/хв

0.60

Дзвінки в Росію, грн/хв

4.24

Дзвінки на номери інших країн, крім номерів операторів супутникового зв’язку, грн/хв

4.24

Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки, грн/хв

8.49

SMS по Україні

0.70

MMS по Україні

1.30

SMS за межі України

2.70

MMS за межі України

6.00

Доступ до Інтернету

6.00 грн / 50 МБ2

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України.

1 – за умови активації послуги «Безмежний life:) національний» або «Безмежний life:) регіональний». Щоб замовити «Безмежний life:) національний» набирайте *141*90# та кнопка виклику, «Безмежний life:) регіональний». – набирайте *141*91# та кнопка виклику  та слідуйте за підказками.

2 – Надані 50 МБ можна використати протягом поточної доби. У разі відсутності 6 грн на рахунку, тариф на інтернет – 0,25 грн/МБ. Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі буде округлятися в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт.

 

Деталі:

Послуга діє на адміністративній території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської (без м. Дніпропетровська) Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської (без м. Харкова) Херсонської, Хмельницької та Чернівецької областей. Після 7 календарних днів, якщо абонент залишається поза межами території дії послуги, застосовуються стандартні тарифи на life:). Під час перебування абонента за межами дії послуги «Безмежний life:) регіональний» можлива тарифікація дзвінків відповідно до її умов на відстані 15 км від адміністративного кордону.

Тарифікація міжнародних дзвінків – посекундна та здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційної послуги. У вартість першої секунди кожної хвилини телекомунікаційної послуги включені наступні 59 секунд без додаткової тарифікації.