Ваша заявка успішно відправлена

+38 (093) 200-80-80
+38 (063) 38-000-11
Тарифний план “BUSINESS life 35″
100 пакетних хвилин для дзвінків на інші мережі
Безлімітні дзвінки всередині мережі lifecell
3,99 грн/хв вартість дзвінків за кордон
Тариф, грн

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується пенсійний збір у розмірі 7,5% на вартість послуг стільникового рухомого зв’язку.

Абонентська плата наведена у гривнях з урахуванням ПДВ та збором до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.


Умови та терміни

Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі буде округлятися в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт.

Дзвінки в мережі lifecell після завершення пакетних хвилин – 0.20 грн. за хвилину розмови. Дзвінки на номери мереж фіксованого зв´язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України, хвилина розмови 0.50 грн. за хвилину розмови.

Для міжнародних дзвінків, дзвінків по Україні і дзвінків в мережі lifecell застосовується повна тарифна одиниця часу – 30 секунд, починаючи з першої секунди. Для тарифікації дзвінків до 30 секунд застосовується повна тарифна одиниця часу – 30 секунд.

Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки тарифікуються за тарифом 4,99 грн/хв.

Абонентська плата сплачується 1 числа кожного місяця. За умови несплати абонентської плати 1-го числа пакетні хвилини для дзвінків в мережі lifecell, для дзвінків на номери мереж фіксованого зв´язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України не нараховуються і тарифікація здійснюється за стандартними тарифами згідно з тарифною таблицею. Абонентська плата може бути знята автоматично у будь-який з наступних днів за наявності достатньої суми на рахунку. За таких умов абонентська плата та обсяг хвилин зменшуються пропорційно кількості днів, що залишились в поточному місяці.

Кожен тарифний план включає обов´язковий щомісячний платіж у розмірі 0.01 грн (з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України) для запобігання відключення лінії.

Тарифи вказано станом на 22 травня 2014 року. Мінімальний строк дії тарифного плану становить сім днів з моменту запуску. ТОВ «Астеліт» залишає за собою право установлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої Послуги, відповідно до Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг, а також змінювати умови, строки проведення Акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «Астеліт».

Підключитися можна до 31 грудня 2014 року.

Абоненти на умовах договору можуть активувати прямий номер і приймати на нього дзвінки по 0,25 грн/хв.


Як оформити?

Будь ласка, заповніть заяву на підключення, яка покаже, що ви зацікавлені в цьому тарифному плані, після чого з вами зв‘яжеться наш представник.

Усі запитання стосовно lifecell Ви можете задати за телефонами:

+38 (093) 200 80 80 або +38 (063) 38 000 11