Ваша заявка успішно відправлена

+38 (093) 200-80-80
+38 (063) 38-000-11
BUSSINES lifecell 20
відсутня плата за з'єднання
3000 хвилин на дзвінки в мережі lifecell
150 Мб інтернету
Тариф, грн

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується пенсійний збір у розмірі 7,5% на вартість послуг стільникового рухомого зв’язку.

Абонентська плата наведена у гривнях з урахуванням ПДВ та збором до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.


Умови та терміни

Дзвінки в мережі lifecell після завершення пакетних хвилин – 0.20 грн. за хвилину розмови. Дзвінки на номери мереж фіксованого зв´язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України, хвилина розмови 0.59 грн. за хвилину розмови.

Для міжнародних дзвінків, дзвінків по Україні і дзвінків в мережі lifecell застосовується повна тарифна одиниця часу – 30 секунд, починаючи з першої секунди. Для тарифікації дзвінків до 30 секунд застосовується повна тарифна одиниця часу – 30 секунд.

Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки тарифікуються за тарифом 4,99 грн/хв.

Абонентська плата сплачується 1 числа кожного місяця. За умови несплати абонентської плати 1-го числа пакетні мегабайти, пакетні хвилини для дзвінків в мережі lifecell, для дзвінків на номери мереж фіксованого зв´язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України не нараховуються і тарифікація здійснюється за стандартними тарифами згідно з тарифною таблицею. Абонентська плата може бути знята автоматично у будь-який з наступних днів за наявності достатньої суми на рахунку. За таких умов абонентська плата та обсяг хвилин зменшуються пропорційно кількості днів, що залишились в поточному місяці.

Кожен тарифний план включає обов´язковий щомісячний платіж у розмірі 0.01 грн (з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України) для запобігання відключення лінії.

Тарифи вказано станом на 1 жовтня 2014 року. Мінімальний строк дії тарифного плану становить сім днів з моменту запуску. ТОВ «Астеліт» залишає за собою право установлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої Послуги, відповідно до Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг, а також змінювати умови, строки проведення Акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «Астеліт».

Підключитися можна до 31 грудня 2014 року.

Абоненти на умовах договору можуть активувати прямий номер і приймати на нього дзвінки по 0,25 грн/хв.


Як оформити?

Будь ласка, заповніть заяву на підключення, яка покаже, що ви зацікавлені в цьому тарифному плані, після чого з вами зв‘яжеться наш представник.

Усі запитання стосовно business life:) Ви можете задати за телефонами:

+38 (093) 200 80 80 або +38 (063) 38 000 11