Ваша заявка успішно відправлена

+38 (093) 200-80-80
+38 (063) 38-000-11
Оптимальний 3G
0,00 грн/хв — у мережі lifecell
150 пакетних хвилин на всі напрямки по Україні
2 ГБ інтернету 3G
300 SMS по Україні
Плата за з'єднання відсутня
Тариф, грн

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та збору до пенсійного фонду у розмірі 7,5% на вартість послуг стільникового рухомого зв'язку.

* Абонплата за послугу «Легкий роумінг» включена до абонплати за тарифний план преміальний 3G.

** Надані 50 МБ можна використати протягом поточної доби. У разі відсутності 3 грн на рахунку, тариф на інтернет – 0,25 грн/МБ.

Тарифний план діє по всій території України, при цьому Інтернет на швидкості 3G доступний лише у містах, де є покриття 3G+.


Умови та терміни

Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі буде округлятися в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт.

Усі Інтернет пропозиції, що не надають доступ до 3G+ технології, недоступні для активації та при переході на тариф деактивуються, отримані МБ анулюються.

Отримані пакетні МБ можуть бути використані як в 3G+ мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі). Невикористана частина пакетних послуг не накопичується та не переноситься на наступний строк.

Дзвінки в мережі lifecell після завершення пакетних хвилин – 0.50 грн. за хвилину розмови. Дзвінки на номери мереж фіксованого зв'язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України – 0.50 грн. за хвилину розмови.

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційної послуги передавання інформації голосом) є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційної послуги. У вартість першої секунди кожної хвилини телекомунікаційної послуги включені наступні 59 секунд без додаткової тарифікації. Списання (облік) кожної окремої хвилини, що входить у не тарифікований обсяг Пакету послуг і надається в рахунок щомісячної плати, здійснюється в першу секунду кожної хвилини Пакету послуг.

Дзвінки на спеціальні міжнарожні напрямки тарифікуються за тарифом 8,49 грн/хв.

Абонентська плата сплачується 1 числа кожного місяця. За умови несплати абонентської плати 1-го числа пакетні хвилини для дзвінків в мережі lifecell, для дзвінків на номери мереж фіксованого зв'язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України, пакетні SMS та мегабайти не нараховуються, і тарифікація здійснюється за стандартними тарифами згідно з тарифною таблицею. Абонентська плата може бути знята автоматично у будь-який з наступних днів за наявності достатньої суми на рахунку. За таких умов необхідно оплатити суму абонентської плати у повному обсязі.

Кожен тарифний план включає обов'язковий щомісячний платіж у розмірі 0.01 грн (з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України) для запобігання відключення лінії.

Тарифи вказано станом на 3 червня 2015 року.

Мінімальний строк дії тарифного плану становить сім днів з моменту запуску. ТОВ «Астеліт» залишає за собою право установлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої Послуги, відповідно до Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг, а також змінювати умови, строки проведення Акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «Астеліт».

Абоненти на умовах договору можуть активувати прямий номер і приймати на нього дзвінки по 0,27 грн/хв.


Як оформити?

Будь ласка, заповніть заяву на підключення, яка покаже, що ви зацікавлені в цьому тарифному плані, після чого з вами зв‘яжеться наш представник.

Усі запитання стосовно lifecell Ви можете задати за телефонами:

 +38 (093) 200 80 80 або +38 (063) 38 000 11