Ваша заявка успішно відправлена

+38 (093) 200-80-80
+38 (063) 38-000-11
Тарифний план “Підприємець”
безмежне спілкування в мережі lifecell
2 ГБ Інтернету
10 годин дзвінків на інших операторів
1000 SMS по Україні
безкоштовно «особливий» номер
Тариф, грн

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України.

*  у випадку недостатньої суми на рахунку для зняття АП станом на 1-е число місяця

** Послуга «Особливий номер» з шаблонами «золотих» і «срібних» номерів надається без додаткової оплати. Номер обирається з існуючих в Ігуані через стандартну процедуру підключення послуги «Особливий номер» з тарифним планом «Підприємець»

*** Надані 50 МБ можна використати протягом поточної доби. У разі відсутності 6 грн на рахунку, тариф на Інтернет – 0,25 грн/МБ. Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі буде округлятися в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт.

Деталі тарифу:

  • Тарифний план діє по всій території України, при цьому Інтернет на швидкості 3G доступний лише у містах, де є покриття 3G+.
  • Отримані пакетні МБ можуть бути використані як в 3G+ мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі)
  • Тарифний план включає обов'язковий щомісячний платіж у розмірі 0,01 грн (з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України) для запобігання відключення лінії
  • Абонентська плата сплачується 1 числа кожного місяця. За умови несплати щомісячної плати за пакет послуг 1-го числа пакетні хвилини для дзвінків в мережі lifecell, для дзвінків на номери мереж фіксованого зв'язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України, пакетні SMS та мегабайти не нараховуються, і тарифікація здійснюється за стандартними тарифами згідно з тарифною таблицею. Щомісячна плата може бути знята автоматично у будь-який з наступних днів за наявності достатньої суми на рахунку. За таких умов необхідно оплатити суму щомісячної плати у повному обсязі.
  • Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки тарифікуються за тарифом 8,49 грн/хв.
  • Тарифікація міжнародних дзвінків – посекундна та здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційної послуги. У вартість першої секунди кожної хвилини телекомунікаційної послуги включені наступні 59 секунд без додаткової тарифікації.