Ваша заявка успешно отправлена

+38 (093) 200-80-80
+38 (063) 38-000-11
Тарифный план «Предприниматель»
безлимитка в сети lifecell
2 ГБ Интернета
10 часов на звонки на других операторов
1000 SMS по Украине
бесплатный «особенный» номер
Тариф, грн

Тарифи указано в гривнах с учётом НДС и ПФ Украины.

в случае недостаточной суммы на счету для снятия АП на 1-ое число месяца

** Услуга «Особенный номер» с шаблонами «золотых» и «серебрянных» номеров предоставляется без дополнительной оплаты. Номер можно выбрать из предоставленных представителями оператора.

***Пакетные МБ могут быть использованы как в 3G+сети lifecell, так и в EDGE сети (2G сети);

Объем переданных и полученных данных в течение сессии приема и передачи будет округляться в большую сторону с точностью до 200 килобайт.

Детали тарифа:

  • Тарифный план действует по всей територии Украины по всій території України, при цьому Інтернет на швидкості 3G доступний лише у містах, де є покриття 3G+.
  • Отримані пакетні МБ можуть бути використані як в 3G+ мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі)
  • Тарифний план включає обов'язковий щомісячний платіж у розмірі 0,01 грн (з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України) для запобігання відключення лінії
  • Абонентська плата сплачується 1 числа кожного місяця. За умови несплати щомісячної плати за пакет послуг 1-го числа пакетні хвилини для дзвінків в мережі lifecell, для дзвінків на номери мереж фіксованого зв'язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України, пакетні SMS та мегабайти не нараховуються, і тарифікація здійснюється за стандартними тарифами згідно з тарифною таблицею. Щомісячна плата може бути знята автоматично у будь-який з наступних днів за наявності достатньої суми на рахунку. За таких умов необхідно оплатити суму щомісячної плати у повному обсязі.
  • Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки тарифікуються за тарифом 8,49 грн/хв.
  • Тарифікація міжнародних дзвінків — посекундна та здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційної послуги. У вартість першої секунди кожної хвилини телекомунікаційної послуги включені наступні 59 секунд без додаткової тарифікації.