Ваша заявка успішно відправлена

+38 (093) 200-80-80
+38 (063) 38-000-11
Тарифний план “Вигідний”
безліміт в мережі lifecell
20 хвилин для дзвінків на інші оператори
500 Мб 3G інтернету
Тариф, грн

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується пенсійний збір у розмірі 7,5% на вартість послуг стільникового рухомого зв’язку.

Дзвінки на спеціальні міжнарожні напрямки тарифікуються за тарифом 4,99 грн/хв.

  • Абонентна плата сплачується 1 числа кожного місяця. За умови несплати абонентної плати 1-го числа блокується можливість здійснювати вихідні дзвінки, надсилати SMS/MMS. Для розблокування необхідно оплатити суму абонентної плати в повному обсязі. Абонентна плата може бути знята автоматично у будь-який з наступних днів за наявності достатньої суми на рахунку.
  • Абонентна плата стягується у повному розмірі незалежно від дня місяця, в якому вона сплачується. Обсяг пакетних хвилин на номери lifecell нараховується в повному обсязі.
  • Для тарифікації дзвінків по Україні та міжнародних дзвінків застосовується повна тарифна одиниця часу — одна хвилина, починаючи з першої секунди. Для тарифікації дзвінків до однієї хвилини застосовується повна тарифна одиниця часу — одна хвилина.

Умови та терміни

Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі буде округлятися в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт.

  • Підключитися можна з 4 серпня 2009 року до 15 листопада 2010 року.
  • Мінімальний строк дії тарифного плану становить сім днів з моменту запуску.
  • Абоненти на умовах договору можуть активувати прямий номер і приймати на нього дзвінки по 0,25 грн/хв.
  • ТОВ «Астеліт» залишає за собою право на встановлення тарифів на телекомунікаційні послуги та їх зміну відповідно до Закону України «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, а також на скорочення та зміну переліку таких послуг, умов їх надання та припинення тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «Астеліт».
  • Згідно із законодавством України нараховується збір до ПФ — 7,5% від вартості отриманих послуг зв'язку.

Як оформити?

Будь ласка, заповніть заяву на підключення, яка покаже, що ви зацікавлені в цьому тарифному плані, після чого з вами зв'яжеться наш представник.

Усі запитання стосовно lifecell Ви можете задати за телефонами:

 +38 (093) 200 80 80 або +38 (063) 38 000 11